Pompy dla supermarketów

Rodzina pomp zaprojektowanych do stosowania z chłodziarkami sklepowymi, z myślą o maksymalnej łatwości ich instalacji i utrzymania. Urządzenia te umieszcza się bezpośrednio pod urządzeniem chłodniczym, z którego mają one usuwać całą wodę, jaka powstaje w wyniku jego rozmrażania. Wszystkie pompy Low Profile ERRP, ERRP i Cold Cabinet wyposażyliśmy...

Rodzina pomp zaprojektowanych do stosowania z chłodziarkami sklepowymi, z myślą o maksymalnej łatwości ich instalacji i utrzymania. Urządzenia te umieszcza się bezpośrednio pod urządzeniem chłodniczym, z którego mają one usuwać całą wodę, jaka powstaje w wyniku jego rozmrażania. Wszystkie pompy Low Profile ERRP, ERRP i Cold Cabinet wyposażyliśmy w filtr zanieczyszczeń, a model Macerator posiada filtr tnący, chroniący pompę przed zatorami powodowanymi przez zawarte w wodzie resztki żywności.

Więcej

Pompy dla supermarketów Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • low profile ERRP

  low profile ERRP

  Wyjątkowo lekka, plastikowa pompa zaprojektowana specjalnie pod kątem pracy pod chłodziarkami sklepowymi. Przeznaczeniem ERRP (Economical Retail Refrigeration Pump) jest bieżące usuwanie wody wytwarzanej w wyniku rozmrażania — także tej zawierającej resztki żywności.

 • ERRP

  Wykonana z wytrzymałego plastiku, lekka pompa ERRP (Economical Retail Refrigeration Pump) skutecznie wypompowuje gromadzącą się podczas rozmrażania wodę, odfiltrowując zawarte w niej zanieczyszczenia.

 • Cold cabinet

  Najwyższej klasy pompa do chłodziarek, wykonana ze stali nierdzewnej z myślą o wieloletniej eksploatacji. Wsunięta pod chłodziarkę, wypompowuje powstającą przy rozmrażaniu wodę i odfiltrowuje zawarte w niej zanieczyszczenia.

 • Macerator

  Pompa zbierająca wodę spływającą przy rozmrażaniu z zespołów chłodziarek. Wewnętrzny filtr tnący chroni pompy przed niedrożnością, co skutkuje rzadszą koniecznością ich konserwacji

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów