Pompy zbiornikowe

Pompy zbiornikowe Aspen pumps

Projektując pompy zbiornikowe Aspen, myśleliśmy nieustannie o naszych Klientach — ich instalatorach. Zadbaliśmy, aby były to urządzenia przyjazne w instalacji i serwisowaniu, o łatwym do oczyszczania zbiorniku, natychmiastowej gotowości do pracy po podłączeniu, prostych w obsłudze zaworach jednokierunkowych (twist...

Pompy zbiornikowe Aspen pumps

Projektując pompy zbiornikowe Aspen, myśleliśmy nieustannie o naszych Klientach — ich instalatorach. Zadbaliśmy, aby były to urządzenia przyjazne w instalacji i serwisowaniu, o łatwym do oczyszczania zbiorniku, natychmiastowej gotowości do pracy po podłączeniu, prostych w obsłudze zaworach jednokierunkowych (twist & click) i wbudowanej poziomicy. Sprawdzają się, gdy cenny jest czas. To urządzenia lubiane przez instalatorów i bezkonkurencyjne pod względem wydajności, którą ma w standardzie.

 • Łatwa konserwacja
 • Oszczędność czasu
 • Wysokie parametry
 • Docenione przez
Więcej

Pompy zbiornikowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Mini Tank

  Nową, udoskonaloną pompkę Mini Tank można zainstalować na ścianie, podłożu, w tacy lub podwiesić na prętach M8/M10. Dzięki zastosowanej w niej technologii tłokowej jest to wielofunkcyjna pompa zbiornikowa o wyjątkowo niewielkich rozmiarach i dużej mocy.

 • hi-flow 0.5L

  Hi-flow 0.5L

  Ta niewielka, ale silna pompa zajmuje najmniej miejsca ze wszystkich naszych wirnikowych pomp zbiornikowych. To duży atut, zwłaszcza tam, gdzie przestrzeni na instalację jest niewiele.

 • Hi-flow 1L i 2L

  Hi-flow 1L i 2L

  Sprawdzona niezawodność i wydajność. Dalsza ewolucja tej światowej klasy pompy oznacza, że jeszcze lepiej dostosowaliśmy ją do oczekiwań instalatorów, i że zadbaliśmy, aby jeszcze łatwiej było ją instalować i serwisować... Jeżeli cenisz czas, nie szukaj dalej.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji