Pompy perystaltyczne

Pompy perystaltyczne Aspen

to najlepsze z najlepszych urządzeń tego typu. Stwarzają nieosiągalne dla innych technologii możliwości instalacji daleko od obsługiwanych urządzeń — nie tracą na skuteczności pracując nawet w odległości 8 metrów od klimatyzatora. Doskonale sprawdzają się więc w miejscach, w których istotna jest możliwość ich ukrycia (...

Pompy perystaltyczne Aspen

to najlepsze z najlepszych urządzeń tego typu. Stwarzają nieosiągalne dla innych technologii możliwości instalacji daleko od obsługiwanych urządzeń — nie tracą na skuteczności pracując nawet w odległości 8 metrów od klimatyzatora. Doskonale sprawdzają się więc w miejscach, w których istotna jest możliwość ich ukrycia (np. w hotelach, szpitalach). Dodatkową zaletą tego rodzaju pomp jest ich zdatność do tłoczenia brudnej i zatłuszczonej wody, a także nieszkodliwość wyschnięcia jej obiegu.

Więcej

Pompy perystaltyczne Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Universal

  Niezwykle popularna pompa Universal jest sterowana dwoma czujnikami temperatury. Perystaltyczny ruch obrotowy jej wirnika wytwarza stałe ciśnienie, co oznacza, że można ją umieścić nawet 8 metrów od źródła skroplin bez jakiejkolwiek straty na jej wydajności.

 • Standard

  Sterowana sygnałem chłodzenia klimatyzatora, pompa perystaltyczna Standard jest synonimem niezawodności. Możliwość jej instalacji daleko od źródła skroplin oznacza ograniczenie do minimum niedogodności jej konserwacji dla użytkowników.

 • MK4

  Model MK4 to pompa perystaltyczna sterowana dwoma czujnikami wody. Gdy jej dolny czujnik wejdzie w kontakt z wodą, dzięki pomiarowi przewodnictwa cieplnego wykaże on różnicę temperatur w porównaniu z odczytem z drugiego czujnika, co spowoduje uruchomienie pompy.

 • Mechanical

  Połączenie technologii pomp serii mini i pomp perystaltycznych. Wystarczy umieścić zbiornik zdalny (włącznik pływakowy) w tacy ociekowej lub zainstalować go w złączu przewodu odprowadzającego (zależnie od wybranego zbiornika). Opcjonalnie dostępna funkcja alarmu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów